Gratis levering med GLS pakkeshop ved DKK 500,-
Prisgaranti på priser fra andre fysiske butikker
365 dages fuld returret
3324 1122

Konsulenter

 

Claus Nielsen

 

Salgschef

 

Mail: claus@hwl.dk

 

Tlf. 42140308

 

Fjola Gudnadottir

 

Projekt- og kædekonsulent

Nordjylland

 

Mail: fjola@hwl.dk 

 

Tlf. 50609631

 

Gitte Even

 

Projekt- og kædekonsulent

Midtjylland

 

Mail: gitte@hwl.dk

 

Tlf. 50609628

 

Poul-Erik Jørgensen

 

Projektkonsulent 

Sjælland & Lolland-Falster

 

Mail: pdj@hwl.dk

 

Tlf. 28403333

 

Skipper Siems

 

Konsulent 

Hele Sjælland

 

Mail: skipper@hwl.dk

 

Tlf: 22771616

 

Christina F. Bach

 

Konsulent

Hele Sjælland

 

Mail: christina@hwl.dk

 

Tlf: 71713912

 

Christina Vedsted 

 

Sjælland

Salgs- og kædekonsulent 

 

Mail: cv@hwl.dk

 

Tlf: 60203308

 

Mette Nørgaard

 

Salgs- og kædekonsulent

Syddanmark & Fyn

 

Mail: mette@hwl.dk

 

Tlf: 60203307